Ejaculare precoce 16 ani

Disfunctii sexuale masculine

Postata de ejaculare123 cu 10 ani in urma.

Buna, sunt minor, 16 ani, imediat 17, sunt disperat, deoarece sufar de ejaculare precoce. Ultimul act sexual, nici macar act sexual partenera mea ma masutrba si dupa 10 secunda am ejaculat,am rascolit internetul dar toate produsele de care dau nu sunt recomandate minorilor, nu stiu ce sa fac, este un lucru frustrant. Doresc sa-mi puteti da un sfat sau orice fel de metoda de remediere a situatiei, nici nu stiu daca ar trebui sa merg la un doctor sau sa fac altceva.Doresc seriozitate si intelegere. Multumesc

Raspunsuri (4)

AdytzaAdy

acum 10 ani

Ai avut ac sexual prin mastrubare sau in vaginul ei?

ejaculare123

acum 10 ani

am facut sex de mai multe ori, si am avut si prin act sexual si in vaginul ei, in ambele cazuri am ejaculat prea repede

ejaculare123

acum 10 ani

am facut sex de mai multe ori, si am avut si prin act sexual si in vaginul ei, in ambele cazuri am ejaculat prea repede

Dumitru4171

acum 10 ani

Pastile ejaculare precoce –
http://track.c***a.ro/product/c***a/?uid=2484&sid=643&pid=119&bid=adc***aec