EJACULARE INTARZIATA

Disfunctii sexuale masculine

Postata de silviu58 cu 15 ani in urma.

Buna ziua. Am o mare intrebare si problema. Am avut si prietena stabila si relatii pasagere. Mi se intampla deseori ca in urma contactelor sexuale sa nu ejaxulez deloc.. si sa ma opresc dupa 1-2 ore , doar din motiv de oboseala fizica.Imi puteti da un sfat, sa fie de la stres..de la faptul ca nu ma atrage partenera,sau de la masturbare excesiva(2-3 ori pe zii si in trecut..) etc?Este de ordin psihologic.. sau.. medical..va rog un raspuns

Raspunsuri (4)

vasilica62

acum 15 ani

Salut..si eu m-am confruntata cu astfel de probleme ca ale tale si am incercat multe sfaturi si produse ....dintre toate ce am incercat am gasit un produs 100/%natural care ma ajutata foarte mult...eu zic sa-l incerci si tu si sper sa te ajute si pe tine Produsul se cheama Enlarge...si ca sa-l gasesti mai usor uite il poti lua de aici :http://www.e-potenta.ro/?p=productsMore&iProduct=44..

ciupitu fluturica

acum 11 ani

multumestete ca alti nu pot decat 10 min

marcus8931

acum 10 ani

Pastile ejaculare precoce –
http://track.c***a.ro/product/c***a/?uid=2484&sid=643&pid=119&bid=adc***aec

Leo

acum 13 ani

Linisteste-te .....eu personal nu cred ca e o problema ...is in exact aceeasi situatzie cu tn ...am rezistat de cateva ori pana la 3-4 ore!!!!! la modul cel mai serios pana ma luat somnul ...dar am observat ca totul tzine de controlul tau ..eu dak am stat atat am stat pentru ca am vrut ca daca vroeam sa termin ..cu putina concentrare reuseam:D...nu stiu ce za zic ,asta-i parerea mea ...Salut numai bine!