ejacular

Disfunctii sexuale masculine

Postata de olegion cu 13 ani in urma.

Metodele practice in potriva ehacularii precoce si intarirea muschiior

Raspunsuri (3)

Grig

acum 13 ani

Intarirea muschilor pubocogilieni prin practicarea unor exercicii fizice. Eu le practic si dau rezultate senzationale, Ti le recomand

olegion

acum 13 ani

Si care sunt exercitiunele care le practici tu si au rezultaete bune ?Spunele

Psihosexolog clinician

acum 13 ani

Pana la tehnicile mentionate de colegul de mai sus este important sa iti evaluezi ce declanseaza si mentine tulburarea ta de ejaculare. Un diagnostic serios, problema ta de ejaculare este pe jumatate rezolvata.