ejacuare prea inaintata

Disfunctii sexuale masculine

Postata de dadi32 cu 11 ani in urma.

Buna ziua ! spuneti-mi din ce cauza ejacuezs prea repede ,din pacate dupa 2-3inute ma termin ,nu ma simt bine in pielea mea din cauza asta. Va rog sa ma ajutati ,dati-mi un sfat ce sa fac ,sau spuneti-mi cauza din care pornesc asemenea probleme.
Va multumesc .

Raspunsuri (2)

romina

acum 10 ani

ce e aia?

Miclescu solomon

acum un an

Ma termin prea repede in2 minute și aștept la al doile număr mult