E normal?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de linden cu 13 ani in urma.

E normal ca preput sa fie retractabil in erectie? La mine daca e retractabil si incepe sa fie inerectie trebuie sa ma grabesc, alfer risc sa ramana asa si e ceva durere? Nu am avut raport sexual inca, ce se intampla in acel caz se retracteaza singur pana la punctul acre poate... ca la mine in timpul erectie doar 1/2 poate fi retractabila. E normal? e bine sa fac ceva?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Cred ca ai fimoza. Nu este ceva grav, dar este neplacut. Cauta pe Internet ce inseamna fimoza, vezi daca se potriveste si adreseaza-te medicului pt a remedia problema. Inca o data, nu este grav dar trebuie sa o rezolvi, atata tot.

Grig15

acum 13 ani

Da e vorba de fimoza dar problema se rezolva cu timpul dupa mai multe raporturi sexuale , pielea preputui se intide se largeste si iti permite o decalotare mai usoara