e in regula?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de alexx001 cu 10 ani in urma.

Am penisul in erectie 12,5 cm ... l-am cam stresat masturbandu-ma dar nu o mai fac ...mai am sanse sa-mi creasca pana pe la 16 17 cm ? :(

Raspunsuri (4)

alexx001

acum 10 ani

tin sa precizez ca am 17 ani

FreeStyle11

acum 10 ani

Posibil sa mai creasca pana la 19 ani, dar nu se stie.Si cam 2-3cm e posibil sa mai creasca.Ai rabdare si o sa vezi.Si masturbarea nu afecteaza marimea, aia e genetica.

alexx001

acum 10 ani

multumesc frumos

razvan_rrr

acum 10 ani

cresterea depinde in functie de metabolismul fiecaruia. SI eu am o problema asemanatoare si am zis sa incerc niste suplimente din plante - sa fiu sigur ;) Vad ca sunt bune. Le-am luat de pe un site, c***a.info