Durere la baza penisului ?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Cristian4545 cu 6 ani in urma.

Salut
Poate parea umpic ciudat, dar daca ma puteti ajuta va multumesc.
Am intretinut relatii sexuale cu prietena mea timp de 5 zile, de duminca pana joi.
Vineri m-am masturbat deoarece ea era plecata.
Vineri pe la ora 12 m-am masturbat si pe la ora 17 am simtit o usoara durere pe care nu am bagat-o in seama.
Sambata m-am trezit , totul a fost ok , dar dupa 10 minute am simtit aceeasi durere . La fel ,nu era o durere pe care sa o bagi inseama.
Dupa cateva ore durerea incepuse sa fie ma tare , simtind-o , foarte enervanta , eu neputand sa fac sport sau sa alerg in acea zi. Durerea s-a ameliorat, seara simtind o durere foarte usoara
Duminica , adica astazi m-am trezit cu o durere destul de neplacuta , dupa 20 de minute ea a trecut nesimtind nimic ,dupa 1 ora dupa ce a trecut durerea , ea a aparut dar nu o simt aproape deloc , nefiind incomodanta sau ceva de genul acesta.
Sincer , ma sperie gandul ca penisul meu ar putea fi fracturat .
Am citit despre acest lucru si tin sa mentionez ca nu am vanatai pe penis , nu mi s-a curbat penisul si nu urinez cu sange.
Durerea o resimt la baza penisului , adica de unde incepe el , ori in partea dreapta ori in partea stanga sau sus.
Poate ar trebui sa merg la un medic urolog.
Am citit ca s-ar putea sa fie doar o intindere sau ceva.
Daca ma puteti ajuta cu vreun raspuns as fi recunoscator.
O zi buna incontinuare !

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/afectiuni-ale-aparatului-genital-masculin_740