disfunctii sexuale

Disfunctii sexuale masculine

Postata de danutze cu 11 ani in urma.

Buna ziua, nu exista niciun tratament pentru polutiile nocturne? Mi se intampla la aproximativ doua saptamani, de mult timp, si este ceva anormal, imi afecteaza viata fizic in primul rand, dar si social, emotional s.a., si vreau neaparat sa scap de aceasta problema, care reprezinta o mare piedica in viata. Va rog daca poate cineva sa ma ajute.!!!????

Raspunsuri (3)

eva40

acum 11 ani

Buna Daniel
este solutie pentru tine,in scurrt timp revii la normal.scrie-mi aici
www.***.ro
***@yahoo.com

Buna

acum 11 ani

Exista, numai in medicina homeopatat. Mergi la un medic homeopat bun.

eva40

acum 11 ani

ce bine ca sunt intre noi atotstiutori!:)fa ce crezi ca e bine