disfunctii sexuale

Disfunctii sexuale masculine

Postata de delorian cu 13 ani in urma.

Buna ziua am o problema cu erectia,in timpul cind vreau sa am relatii sexuale cu partenera penisul se face moale si nu pot avea relatii.Ce sa fac.Va multumesc frumos.

Raspunsuri (7)

Psih. Liliana Munteanu

acum 13 ani

Buna seara!

Ce varsta aveti? De cand au aparut aceste disfunctii? Cum este relatia cu partenera? Este cineva care a aparut recent in viata Dvs?

Un specialist in domeniul psihologiei sau psihosexologiei va poate fi de un real ajutor.

Numai bine!

delorian

acum 13 ani

Am 19 ani,aceasta a aparut de vreo 5 luni,relatia cu partenere este buna,dar nustiu de ce mi se intimpla asta.

Psih. Liliana Munteanu

acum 13 ani

Fiind o problema atat de personala, va pot sugera sa scrieti pe adresa: [email protected]

In ce context a aparut disfunctia? Cum a reactionat si ce atitudine are acum partenera Dvs? Inainte de aceasta situatie, erectia Dvs a fost normala? Cat de informat sunteti in acest domeniu, al educatiei sexuale?

Psihosexolog clinician

acum 13 ani

Este bine sa consultati un sexolog sau psihosexolog. Sanatate. Sau sa ne scrieti si noua pe e-mail-ul institutului sexologic

marcel

acum 13 ani

Buna seara am si eu o mica problema cred ajung la ejaculare cam rapid dupa care nu pot sa sa am un nou contact sexual,care ar fi rezolvarea si daca este multumesc.

vasea

acum 13 ani

penisu se face moale din cauza iemotilor......!!!!!!!!!!!!!!!!!la mine asa a fost primele zile..dar acuma totui super!

delorian

acum 13 ani

si ce ai intreprins in masura inlaturarii emotiilor.ms