disfunctie

Disfunctii sexuale masculine

Postata de stance cu 12 ani in urma.

in timp ce am erectie se scurge doua picaturi de licid incolor si foarte lubrefiant si apoi incepe sa scada ?uneori se intampla inainte de a avea erectie

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Cele două picături de lichid incolor si lubrefiant reprezintă lichidul pre-ejeculator care are rol ajutător în timpul actului sexual tocmai prin producerea lubrifierii. Acest fenomen nu reprezintă o disfuncţie sexuală lichidul pre-ejaculator reprezentând lubrifierea naturală a penisului