Disfunctie erectila?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MembruMobileApp1503682171 cu 6 ani in urma.

Buna.Ma numesc George, am 40 de ani si am o probleme cu erectia de mai multi ani.Pina la 22 de ani totul era ok.Intr-o seara m-am masturbat de 2 ori fara pauza si de atunci au inceput problemele.nu am mai avut contacte sexuale decat foarte rar(ocazional,neimplicat in vreo relatie)si in acest timp erectia nu a mai fost niciodata la fel.Erectia de dimineata este prezenta dar nu tot timpul.Uneori foarte puternica iar alteori mai sp***a.Acum sunt intr-o relatie si am inceput sa facem sex.Am luat niste pastile Herbal care m-au ajutat enorm in perioada cand eram in actiune dar dupa ce nu am mai luat erectia a devenit mai sp***a decat inainte de a lua aceste pastile.Ce sfat imi puteti da?va multumesc.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/disfunctia-erectila_692