disfunctie erectila!

Disfunctii sexuale masculine Disfunctie erectila

Postata de al3xu cu 11 ani in urma.

Buna ziua! Am 23 ani si am o problema care zic ca e destul de grava,de aproximativ 2 luni numai am erectie decat foarte sp***a si nu pot ejacula,decat o vaga senzatie.Mentionez ca pana acum 2 luni totul era foarte normal dar deodata nu stiu ce s-a intamplat cu mine,daca pana atunci si vizionarea unui film porno era deajuns acum absolut nimic nu ma mai ecita,nici cu o partenera nici prin masturbare.Va rog sa-mi dati un sfat ce e de facut! Va multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

Liviu

acum 11 ani

Vezi si: //sfatulmedicului.ro/comunitate/sex-si-erotism/orgasm-multiplu-la-barbati_42864

schmen

acum 11 ani

totul e de la psihic, ti s-a intampalt o data si de atunci ori de cate ori vrei sa faci sex te gandesti ca iar nu vei avea erectie puternica si ca iar te vei termina mai repede. Am dreptate? pretenash , incearca sa iei "Branca ursului" pastile , sunt doar din plante , crede-ma pe cuvant ca face minuni. eu am luat si in 2 sapt deja imi simteam altfel penisul , eram mult mai sigur pe mine , erectia era beton.sunt undeva la 15 lei cutia de 60 parca , o gasesti pe la plafar si dastea naturiste. sa im i scri te rog daca incepi sa le iei si daca vezi vreo schimbare in max o luna.