Disfunctie erectila la contact sexual ?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de User1276 cu 2 ani in urma.

Buna ziua ! Am 18 ani și am aceeași problema ca ceilalți colegi .Am încercat de 3 ori sa încep un act sexual și de fiecare data am eșuat :)). Nu am experienta . De fiecare data când incercam eram foarte concentrat ,asta pentru a demonstra ca sunt experimentat . Nu stiu ce se intampla cu organismul meu . Cred ca problema mea e de factura psihologica dar nu stiu cum sa o remediez .Problemele apar doar atunci când întâlnesc persoana de sex opus. Pe timpul masturbării nu intampin nici un fel de problema.Daca poate sa ma ajute cineva cu câteva sfaturi .

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/tulburari-de-erectie_686