Disfunctia erectila - raspunsuri la intrebari frecvente

Disfunctii sexuale masculine

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

pt a dura mai mult se poate face ceva...prin medicatie..sau ceva?

Raspunsuri (3)

Emil120864

acum 15 ani

Asta e o chestie clasica la barbati ... cum sa fac sa dureze mai mult erectia!? Pai exista 2 solutii pt tine, nu stiu care ti se potriveste: fie iti satisfaci partenera mai repede (o femeie poate fi satisfacuta in maxim 20 de minute, cu tot cu preludiu) fie te uiti pe site-ul www.actionlove.com si vei gasi solutia buna pt tine. In orice caz, daca te ocupi suficient de preludiu, chestia cu erectia va trece pe planul doi. Totul este sa depui eforturi sa o satisfaci pe ea in primul rand, iar cand incepi sexul propriu zis ea sa fi avut deja macar un orgasm. E calea cea mai sigura. good luck

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Daca stie cineva de unde se pot cumpara substantele ce s einjecteaza in penis, sau proteza peniana...cam cit costa si und ese face...astept raspuns, multumesc.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am si eu o problema...am o iritatie la penis chiar pe pielea care acopera capul penisului cred ca am facut aceasta iritatie de la colacul de la baie cand ma-m ridicat prea repede...imi puteti spune ce tratament pot sa iau sau la ce doctor sa merg?