Disfuncții erectile

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MembruMobileApp305582 cu 8 ani in urma.

Bună ziua ! Am și eu o anumită problemă. În urma cu aproximativ două luni am.avut o "sesiune" de sex cu prietena mea,gen 5 numere de-a lungul unei zile. Începând cu a doua zi am remarcat cu stupoare ca....nu se mai scoala. Nu mai am erecție dimineata, se scoala doar când vrea, controlez greu erectia, și nu se menține în stare erecta. Am 20 de ani , 1,75 și 95 de kg. Un sfat ?

Raspunsuri (3)

Sorin

acum 8 ani

Problemele de natura sexuala apar de multe ori din cauza problemelor psihologice sau ereditare.

paunacche

acum 7 ani

Sunt intr-adevar declansate problemele astea si de factorul psihic, dar daca faci o luna cura cu pastile de potenta gen pornpropills ori maraton iti revii sigur. Eu pe astea doua le-am incercat cand aveam probleme de natura sexuala.

dragumariana

acum 6 ani

Pot sa ajute si produsele de gen pentru cresterea potentei, dar cel mai bine e sa nu se ajunga la asa ceva.