decalotarea penisului?

Disfunctii sexuale masculine Disfunctie erectila Tulburari sexuale

Postata de MembruMobileApp1484863356 cu 7 ani in urma.

Am si eu o problema , am 19 ani si penisul meu nu se decaloteaza deloc, nici cand e in erectie. Pot sa imi decalotez dar ma strangesi, stranguleaza capul. Ce e de facut?

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1494609234

acum 6 ani

Am avum si eu aceasta probleme .. si am stat in dush si am tras incet incet si a iesit fara probleme .. probleme acum e ca acum nu mai intra complet inapoi si cand se scoala penisul caplu iese automat inafara dar nu intra inapoi ... e normal ??