decalotare

Disfunctii sexuale masculine

Postata de rares07 cu 10 ani in urma.

buna ziua , la varsta de 21 de ani am suferit o operatie de preputoplastie in urma careia mi s-a format un inel de piele in exces in jurul capului penisului.Acum la 25 de ani , deci aprox la 4 ani dupa operatie in stare flasca decaolotarea este posibila si completa dar in stare erecta decalotarea este partiala si dureroasa. ar ajuta o crema sau as fi nevoit sa recurg din nou la chirurgie?o a doua intrebare ar fii despre circumcizie , este ea necesara ?

Raspunsuri (1)

Ralf1951

acum 10 ani

Cred ca ai nevoie de operatie, dar sa fie facuta de un bun chirurg si sa-ti rezolvi aceasta problema pentru ca nici o femeie nu va accepta sa te inteleaga .