Decalotare penis?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MembruMobileApp1503794151 cu 6 ani in urma.

Buna ziua! Am 17 ani si vreau sa stiu daca este normal sa nu iti poți decalota penisul. Pot sa mi trag acea piele cam un deget in jos apoi vad ca nu mai poate cobora pielea. Nu am un penis circumcis. Exista momente cand nu pot urina doar mai greu. Oare sa aiba legatura? Ce as putea face?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/boli-ale-aparatului-genital-masculin-generalitati_612