De ce prietenul meu are dureri abdominale dupa sex?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MembruMobileApp1517420491 cu 6 ani in urma.

Va salut! Prietenul meu zice ca ultimile doua zile de sex, are dureri abdominale iar diminetile acestea nu a avut erectie. Mentionez ca si eu am avut in timpul actului sexual atunci niste adieri de durere in zona abdominala, si atunci a avut si el. El zice ca eram prea uda ultimile 2 ori. Be ingrijoreaza starea lui...ce poate fi? Multumesc.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/tulburari-de-erectie_686