De ce penisul meu nu se "uda" ?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MedicMod cu 11 ani in urma.

De fiecare data cand doresc sa fac dragoste, penisul meu nu se "uda", ma refer ca nu am acel lichid incolor - lubrifiant - pe capul penisului.

L-a sezizat partenera uneori in timpul sexului oral, dar foarte rar......
Care sa fie problema ?

Raspunsuri (1)

DrR

acum 11 ani

Acel lichid din timpul preludiului este, de cele mai multe ori, datorat faptului ca organismul este stimulat excesiv dpdv sexual. De-asta in timpul sexului oral apare, pentru ca, cel mai probabil, sunteti mai excitat in acele momente. De asemenea, apare dupa o perioada de abstinenta, cand sperma este in exces.