de ce nu pot avea doua erectii consecutive

Disfunctii sexuale masculine

Postata de axel88 cu 10 ani in urma.

Dupa prima ejaculare care tine destul de putin nu pot avea o alta erectie decat dupa o
O jumatate de ora sau chiar o ora

Raspunsuri (2)

ion

acum 10 ani

schimba femeia

membru245222

acum 10 ani

Draga axel88 cum spui ca vrei sa te termini de 2 ori , asta depinde de organism
Eu sincer la 14 ani puteam doar 1 data sa ma termin eu e la 13 ani mi-am inceput viata sexuala . iar acuma la 18 ani eu ma termin de 2 ori . dar nu repede aproximativ prima oara rezist vreo 15 minute iar adoua find putin mai greu rezist vreo 10 minute .