Cum se poate rupe ata ?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de iloves3xandlove cu 9 ani in urma.

Vreau si eu sa stiu daca e normal ca pana la 16 ani sa nu mi se rupa ata chiar daca am intretinut relatii sexuale . Sa intins si de o parte si de alta dar nu s-a rupt . Un sfat sa u o parere va rog .

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 9 ani

Se rupe in timp, sau poate deloc, in functie de om.La unii li se rupe imediat, la altii mai greu, trebuie sa astepti si sa vezi.Daca te deranjeaza rau poti apela la chirurgie, dureaza foarte putin si nu este deloc complicat.