Cum pot face sa imi creasca penisul mai repede?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MembruMobileAppv.b_2011x cu 6 ani in urma.

Am 17 ani si as vrea sa stiu daca pot lua ceva suplimebte,vitamine sau pastile pentru a accelera cresterea penisului. Nu am o matime mica, in jur de 15 cm si nici in grosime nu o duc rau. As vrea sa ajung totusi in jur de 17 cm si nu cred ca o sa mai creasca asa mult. Ac***a in vedere ca inca sunt la varsta pubertatii pot accelera cresterea penisului ? Tin sa mentionez ca eu m am dezvoltat de la o varsta mica am barba din clasa a 8a , parul pubian cu un an 2 inainte. Am 1.78 si 88 de kg. Grasimea poate influenta marimea penisului ? Daca slabesc se poate schimba marimea ?

Raspunsuri (4)

Raspuns marcat ca abuz
Vezi raspunsul
Utilizator21526237581

acum 5 ani

Nu stai rau deloc, dar la varsta ta se poate inca accelera procesul de dezvoltare a penisului.
Alimentatie si suplimente pro testosteron, sport, exercitii pentru stimularea dezvoltarii.

Rafi stefan

acum un an

Bună seara am 19 ani și am 16cm și 80kl ce pastile sa iau sa creste pana la 20 cm

Nu numele meu e iosua mihai

acum 11 luni

Ma numesc iosua am 14 ani și am penisul de 1 cm e. Ceva normal? Va rog ajutați-mă pastile sa iau sau cv ca înnebunesc

Ben

acum 10 luni

Vreau sa crească