cu amanta pot cu sotia nu

Disfunctii sexuale masculine

Postata de titone cu 10 ani in urma.

am si eu o intrebare cu amanta pot sa fac dragoste minunat am erectie 1.5 ore si cu sotia nu mi se "scoala" ce sa fac si ce este de vina

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 10 ani

Pai tu ce crezi?Daca iti vine cu amanta si cu sotia nu, e clar ca sotia ta nu te mai excita si ca amanta este cea care te provoaca din punct de vedere sexual.Deci daca vrei sa faci sex cu sotia ta trebuie sa o vezi din nou atragatoare si o doresti foarte mult, sau macar imagineaza-ti ca e amanta, ca poate asa o sa reusesti cum reusesti cu ea.Tu nu au nici o problema din punct de vedere sexual, doar ca nu-ti mai place de sotia ta si practic e perfect normal, din moment ce barbatul este mascul, iar masculii cum sunt la animale trebuie sa se procreeze cu mai multe femele, e ceva ramas din natura noastra animalica, care nu a disparut.Daca iti mai place de sotia ta, vei putea face sex cu ea, daca nu-ti mai place, atunci incearca sa ii spui si poate o sa-si schimbe look-ul, daca asta e problema, si poate dupa aceea o sa o vezi mai atractiva.

Ryana

acum 8 ani

Iubirea este diferită de sex. Cand iubești pe cineva nu trebuie să iubesti lucrurile materiale. Persoana nu trebuie să fie ca in revistă. Iubirea este ceva mai presus de cuvinte. Este prietenie, sprijin la bine si rau. Intelegere, proiecte comune si alte lucruri pe care le faci pentru două persoane nu pentru tine insuti. Oamenii bolnavi sexual se comportă exact ca cei care nu au liniste acasa si sunt într-o căutare continuă. In final tot nu o sa aibă ce-si doresc. Asa că ganditi mai mult si faceti lucruri bune. Tinerețea trece si rămâneți doar cu rușinea.