crestere

Disfunctii sexuale masculine

Postata de no-name cu 12 ani in urma.

am is eu o rugaminte ce imi recomandati am 20 ani si as mai vrea ca penisul sa mai cresaca macar 4cm in lungime cum pot sa fac acest lucru?? ms frumos

Raspunsuri (2)

victoras

acum 12 ani

Nu stiu de ce chestia asta cu maritul este o obsesie la barbati si baietii puberi?!Crede-ma nu in marime consta MULTUMIREA DE SINE !!!!!Sa fie potrivita si "priceputa".Am mai citit pe forum rugaminti din acestea!!! Stai linistit si nu te impacienta ,ca nu e cazul!!!

Mihai_92

acum 11 ani

E atat de mic incat sa iti doresti 4 cm in lungime ? Care este lungimea&circumferinta ? de iti doresti 4 cm mai mult.