Circumferinta penis prea mica

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Mihai_92 cu 11 ani in urma.

Penisul meu masoara in erectie 13,5 cm , problema este circumferinta (10,5 cm) . Din cate am citit pe internet media in circumferinta este 12,63 cm +/- 1.3 cm . Problema este ca la mine circumferinta este -2.13 cm mai mica decat media . Ce parare aveti despre grosime , nu este cam foarte mica . Am uitat sa mentionez am 20 de ani .

Raspunsuri (2)

victoras

acum 11 ani

Nu ai de ce sa iti faci probleme!!!Prietena ta,daca ai, ar trebui sa fie cea cu "SCORUL"!! Nu iti crea inutil probleme!! Optimism si curaj!!!

M.George

acum 11 ani

Prea putin conteaza lungimea sau grosimea ,important e sa-si faca treaba sa fie teapan si sa stii ce sa faci cu el !!!