Circumcizie

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Drummer1 cu 12 ani in urma.

Buna ziua. Am 13 ani , iar cand am fost mic am avut fimoza. Am suferit o operatie de fimoza la varsta de 2 ani. Acum incep sa simt cateodata ca preputul ma strange , plus ca penisul mi se pare ca nu avanseaza normal in crestere , plus ca in urma operatiei are un aspect inestetic. As vrea sa fac o operatie de circumcizie. Care sunt riscurile? Este prea tarziu? Existe traume psihologice? Cat dureaza recuperarea? si mai ales daca interventia este dureroasa. Am vorbit cu parintii mei si au spus ca ei nu au nimic impotriva. Astept raspuns urgent!!

Raspunsuri (1)

Calin

acum 8 ani

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa vorbesti cu urologul, el iti va putea furniza toate detaliile legate de acest subiect