CIRCUMCIZIA ADULTI

Disfunctii sexuale masculine

Postata de darius101 cu 12 ani in urma.

BUNA SEARA,

as dori sa aflu adresa unei clinici particulare care efectueaza circumcizii pentru adulti
de preferat un medic evreu(stie ce inseamna taierea imprejur) sau un alt medic care are experienta in efectuarea unor astfel de interventii chirurgicale
va multumesc.

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Circumcizia este o operatie extrem de simpla, care poate fi efectuata de catre orice medic chirurg. In nici un caz nu este necesara experienta mare pentru asa ceva.

darius101

acum 12 ani

multumesc pentru raspuns, insa intrebarea mea era punctuala. sensul nu era sa ma lamuresc cat de usoara sau dificila este.

Totul despre circumcizie

acum 12 ani

iti recomand sa te duci la cati mai multi medici urologi si care ti se pare ca iti explica si ca iti inspira incredere pe acela sa l alegi.
mai multe aici
http://totuldesprefimozasicircumcize.com/ e super calumea