ce trebuie sa fac pentru baiatul meu

Disfunctii sexuale masculine

Postata de carmen188100196 cu 13 ani in urma.

la varsta de 3 ani am facut operatie fiului meu de coborare a unui testicul ,fiind cordonasul foarte scurd testiculul a ramas deasupra scrotului . acum la varsata de 18 ani ,a inceput sa-l derajenze ,il doare . va rog sa-mi raspundeti ce trebuie sa fac si la ce medic sa ma adresez. va multumesc.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Adresati-va unui medic urolog.

o mama

acum 13 ani

Adresati-va medicului de familie care o sa va indrume catre specialitatea necesara, posibil urologie. Nu-l puteti interna fara trimitere de la med de familie. Nu neglijati, este o problema importanta de sanatate care, nerezolvata cum trebuie, poate sa-i puna in pericol viitorul. Ma refer la o viata de familie implinita, copii.