Ce se întâmplă cu mine ?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Madalin Vîlcu cu 4 ani in urma.

Bună seara. Ma numesc Mădălin și am 23 de ani. Problema mea ca sunt virgin, sau mai bine zis erea pana săptămâna trecută când sa întâmplat,, minunea". Problema este ca ajunsesem în pat cu fata, totul mergea bine doar ca,, soldatul" nu se trezea iar când sa trezit, sa trezit pe jumătate, totul sfarsinduse într-un dezastru. Totul sa terminat în 5 sec.
Ce sa fac? Ma simt mizerabil. Sa merg la medic sau sa cumpăr niște pastile de pe internet?

Raspunsuri (3)

Utilizator11578535111

acum 4 ani

Nu te mai stresa, încearcă să scapi de complexe... în timpul actului nu mai fii concentrat la detalii...
Toate astea se întâmplă pt că tu te gândești la ce zice ea, oare sunt bun, ect....p***ai
Gândește-te la femeia care te dorește și savurează momentul
Spor!

Madalin Vîlcu

acum 4 ani

Multumesc pentru sustinere.

Utilizator21566990916

acum 4 ani

Trebuie sa te concentrezi pe imbratisari, saruturi, mangaierea organelor genitale si-atunci toate vin de la sine, va fi un act sexual normal si placut. Nu te mai gandi la erectie. Fa cum ti-am spusi vei vedea ca totul va fi bine.