ce se intampla

Disfunctii sexuale masculine

Postata de aditza22 cu 11 ani in urma.

buna ziua de vreo cateva zile nu prea mi se mai scala penisul cum se scula inainte nu mai am aceeasi erectie sa va spun ce sa intamplat am fost pe la prietena mea si acolo am stat mai tot timpul cu penisul sculat si nu am reusit sa facem nimik din cauza parintilor si a doua zi cand a trebuit sa plec am avut o durere de testicule de abia mai puteam sa stau jos si de atunci nu prea mi se mai scoala nici cand ma uit la filme xxx nici dimineata cand ma trezesc ce se intampla ce pot sa fac am 22 de ani

Raspunsuri (5)

aditza22

acum 11 ani

tin sa mentionez numai cand agit penisul se scoala dar daca il las putin se culca inapoi va rog mult sa ma ajutati

dnuuts

acum 11 ani

adi, ceva in genu mi se intampla si mie.. nu stiu ce sa spun, daca ai vreo sugestie sau daca ti-ai rezolvat problema, spune-mi si mie o concluzie te rog..mersi

aditza22

acum 11 ani

dnuuts totul a revenit la normal a fost doar o cum sa zic eu o sperietura acuma totul e ok

aditza22

acum 11 ani

dnuuts totul a revenit la normal dupa 2 zile acuma totul e ok

aditza22

acum 11 ani

dnuuts totul a revenit la normal dupa 2 zile acuma totul e ok