ce pot sa fac

Disfunctii sexuale masculine

Postata de parpanghel cu 13 ani in urma.

buna ziua ma numesc nicu ,si IN luna oct.a anului 2010 am fost operat de hernie de disc cu sindrom coada de cal,joia mi-am pierdut toate simturile. urina, scaun,si erectie,vineri urmatoarea zi am fost operat ,de atunci snt aproape 6 luni de zile si nu mai am scaun normal si nici erectie .Erectie foarte sp***a o pot penetra pe partenera mea dar nu sta tare doar vreo 4 min.medicul meu de fam.mia recomandat cilis,Intrebarea mea este ce pot face si daca pot foposi cilisu si daca nu are efecte secundare ...

Raspunsuri (3)

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 13 ani

Orice medicament are si efecte secundare.
Eventualele efecte secundare trebuiau luate in consideratie de medicul de familie - daca el ti-a prescris tratamentul.
Mai multe info despre cialis poti gasi aici http://www.efarma.ro/products.php?id=1352.

Mult succes!

parpanghel

acum 13 ani

multumesc foarte mult,doamne ajuta...

Valentina

acum 3 luni

Bună ziua ! Am și eu aceeași problemă , ați reușit să rezilvati problemele ? Poate mă îndrumați și pe mine vă rog