Ce pot face?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Vlad cu un an in urma.

Buna ziua .am 46 ani. Am famile , copii.am o mare problema si nu stiu ce pot face.acum 3 sapt am avut o deceptie ,am prinso pe nevasta ca se plimba prin padure pe ascuns cu un coleg de munca.a fost un sok pt mine.de 3 saptamani nu mi se mai mai intareste penisul. Nu imi mai vine chef de sex .libidou scazut. Mam masturbat , ejaculez .St disperat.!!! Nu stiu ce sa fac.sfatuitima va rog.fara glume proaste.multumesc anticipat

Raspunsuri (3)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Depresia---tristetea-patologica/depresia-o-boala-periculoasa-nu-ignora-niciodata-simptomele-ei_15581

Stoica constantin

acum un an

Sall părerea mea este sa vorbiți cu soția despre problema și sa mergeți la un doctor urolog pana nu este prea târziu și eu mam confruntat cu ejaculare precoce dar am rezolvat cu exerciții

Vlad

acum un an

Daca nu st indiscret .ce exercitii ai facut?