Ce pot face pentru combaterea disfunctiei de potenta fara a deveni dependent de pastile?

Disfunctii sexuale masculine Disfunctie erectila Tulburari sexuale

Postata de R0b3rt92 cu 6 ani in urma.

Buna ziua, Am 25 de ani si de 6 luni aproximativ intampin niste probleme legate de potenta, nu pot avea erectie naturala...trebuie ajutat inainte... Tin sa mentionez ca am fost intr o farmacie naturista si am luat Ginseng pastille ( pe ele scrie ca pot fi luat 3 luni consecutive si 1 pauza) eu am luat 2 luni cate 2 pe zi timp in care totul a revenit la normal.Aveam erectii normale inainte , fara ajutor fizic, rezistenta etc.. Acum am decis sa fac o pauza si dupa 1 saptamana starea mea a revenit.. Nu mi doresc sa devin dependent de pastille si altele.. va rog ma puteti ajuta cu o solutie?

Multumesc

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/tulburari-de-erectie_686

MembruMobileApp334855

acum 6 ani

Am necroz la cap si am probleme cu memoria ce sa facem