Ce inseamna sa fii gay/?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de adasdasda cu 12 ani in urma.

ce inseamna sa fii gay inafara sa te imbraci si sa faci sex cu persoanele de acelasi sex... astept pareri

Raspunsuri (6)

adasdasda

acum 12 ani

adica daca nu te atrag persoanele de acelasi sex poti fi gay?le functioaneaza corpu altfel ... astept pareri

Psh IOana Panculescu

acum 12 ani

incearca sa iti dai tu o definitie , sa gasesti un sens -def de baza ar fi persoana atrasa sexual de persoane de acelasi sex
Motivele pentru care cineva are o alta orientare sexuala sunt numeroase si diferite de la o persoana la alta

adasdasda

acum 12 ani

deci eu nu ma simt atras de acelasi sex ... dar ma gandesc le functioneaza corpu atfel...?? faceti-ma sa inteleg .. ca de 1 an tot ma sufoc cu chestia asta pentru ca am avut niste gaze care nu puteam sa ma tin timp de 2 luni de zile ... explicati-mi

Marina

acum 12 ani

Ai inceput iarasi cu gazele tale. Ti s-a mai spus ca ai gaze pt ca esti BASINOS, DAR NU PRICEPI.

Stefan

acum 10 ani

Sa fii Gay inseamna sa iti palca de alt barbat.(daca esti barbat)
Eu am un prieten care este gay.
S-a intamplat sa im idau seama ca este gay,cand eram in parc:)
Eu vorbeam cu un coleg,cand mi-am atintit privirea spre el.Am ramas socat cand am vazut asta:
El pusese mana pe penisul prietenului sau.
Nu imi venea sa cred.
A doua zi cand mergeam spre scoala,l-am intrebat daca e gay.
El mi-a raspuns:
-Nu sunt gay,dar as dori sa vad cu este.

GuestUser

acum 8 ani

Este un nebun!!!!