Ce e aceasta si cum se poate de indepartat. ?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Utilizator11640258973 cu 2 ani in urma.

In urma cu 2 zile am opservat in partea dreapta a penisului o dure neplacut sub piele. E ca un bob de mazare sub piele si e foarte umflata zona respectivă. Nustiu ce e aceasta dar imi fac mari griji. Ma deranjeaja doar atunci cind ating

Raspunsuri (1)

Psiholog Jeni Chiriac

acum 2 ani

Consultati un medic, chiar daca aceste simptome dispar, poate fi vorba de o afectiune care daca netratata, poate duce la afectiuni ale prostatei pe termen lung sau probleme de fertilitate