cat de des e normal sa am chef de sex

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MembruMobileApp1490288617 cu 7 ani in urma.

Stau cu prietena mea si o iubesc, o doresc tot timpul, in mod normal o facem de 2-4 ori pe saptamana dar acum fiind in post nu am facut-o deloc doar mici atingeri care ma incing, problema e ca am o dorinta f mare de a face dragoste, sa ne mangaiem dar ma stapanesc mai greu desi sunt f excitat si nu stiu oare am eu o problema sau e normal acest lucru?

Raspunsuri (1)

stoiancosmin

acum 6 ani

Pentru cresterea apetitului sexual am citit pareri despre femax cum ca ar ajuta. Cel mai indicat e sa ceri sfatul unui medic.