Care sunt cauzele lipsei libidoului, scaderea interesului pentru sex?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Catalin1985 cu 6 ani in urma.

Salut, am 32 de ani si am o problema de natura sexuala.
De ceva vreme pur si simplu nu mai am chef de sex. Am erectie, dar de cele mai multe ori o pierd destul de repede si depun eforturi pentru a o mentine. Mentionez ca nici filmele porno cateodata nu ma ajuta.
Multumesc.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/lipsa-apetitului-sexual-la-barbati_4960