Care e motivu?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de mandyc93 cu 13 ani in urma.

salut....ma confrut q o problema ..mai delicata sa zicem.D 3 saptami sunt q o fata,am avut contacte sexuale,dar eu nu pot ejacula.E prima dak knd mi s intampla asta.In mod normal dupa 5min eram mort:) dar q ea e altfel,nush care sa fie motivu..Sunt oare stresat k nu o pot satisface,problema e d natura psihologik???

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Ai mai pus aceeasi intrebare si ti s-a raspuns. Uita-te acolo!

Amnesia

acum 13 ani

poti merge la medic si el iti spune din ce cauza.