Buna Ziua

Disfunctii sexuale masculine

Postata de Razvan0411 cu 10 ani in urma.

imi cer scuze ca trebuie ca sa apelez la dvs da nu stiu ce se intampla.am 25 de ani si dupa primul act sexual cu nevasta mea , penisul nu se mai ridica(nu se mai scoala).si nevasta mea este dezamagita ca numai pot continua dupa aceea si nu stiu ce se intampla si de ce se comporta asa penisul meu.va rog sa ma ajuta-ti daca se poate.va multumesc.o zi placuta in continuare.

Raspunsuri (3)

Anonimus

acum 10 ani

Nu sunt specialist, dar ar pute fi o chestie somatica sau ceva legat de psihic. Nu te speria, sigur nu este ceva grav, este ceva trecator. Incearca un preludiu lung, dupa pozitia 69, jucati-va asa pana cand iti doresti sa intrii in partenera ta. Fi relaxat si nu te gandii la nimic.

Razvan0411

acum 10 ani

am inteles , multumesc mult. o zi placuta

stallion

acum 10 ani

nu te gandi la nimic, poate doar asa putin la datoriile de la banca, de la intretinere.... dar asa putin nu in exces.