BUNA ZIUA

Disfunctii sexuale masculine

Postata de marionutz cu 13 ani in urma.

BUNA ZIUA ,IN URMA OPERATIEI DE SCOATERE A UNUI RINICHI ,AM RAMAS FARA ERECTIE,PROBLEMA ESTE CA SIMT CA AM ORGASM DAR NU IESE AFARA...ESTE TOTUL NORMAL DAR NUMAI CA NU IESE AFARA

Raspunsuri (8)

MedicMod

acum 13 ani

Posibil sa nu mai produci spermatozoizi ...

marionutz

acum 13 ani

ce trebe facut?

marionutz

acum 13 ani

dar asta sa intamplat imediat dupa operatia de scoatere a rinichiului....

MedicMod

acum 13 ani

ma scuzi ca am avut o mica greseala in ceea ce am scris

am vrut sa spun ca aparatul tau sexual masculin..... nu mai este capabil sa produca spermatotzoizi din cauza operatiei ,dar nu prea vad ce legatura are rinichiul cu testicolele.

SOLICIT parerea domanei Psih Dr. Gabriela

Adrienne

acum 13 ani

S-ar putea sa fi suferit o vatamare a unei ramificatii venoase din jurul penisului, in urma interventiei chirurgicale. Intreruperea fluxului de sange spre nervura penisului, ar putea fi cauza principala. Consulta un specialist.

marionutz

acum 13 ani

si unde ma indrumati DV.sa r putea sa aveti dreptate ..Adrienne..ca atunci cand a umblat la rinichi imi aduc amine ca a facut ceva si pe la vezica .si unde ma indrumati?

Adrienne

acum 13 ani

Mergi la un cabinet privat,la urologie. Daca va fi cazul, te va indruma mai departe.

mimi

acum 13 ani

http://www.clinica-anima.ro/index.php?section=0&component=2&module=article&pag=132&content=24&mainmenuitem=88&med=1&lang=ro