buna ziua. problema mea uneori am pierderi de sperma daca depun efort de oricefel mai ales daca sunt constipat am 38 ani?

Disfunctii sexuale masculine

Postata de MembruMobileApp1520321174 cu 6 ani in urma.

cand am scaun tare si depun efort gurge fara jet sperma

Raspunsuri (3)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/teste-pentru-depistarea-problemelor-erectile_10667

Utilizator21547843138

acum 5 ani

Salutare! ai rezolvat problema? ce diagnostic ai primit? sau a trecut de la sine si eu patesc asta cand sunt constipat

Utilizator11544474733

acum 4 ani

Ai rezolvat problema ?