Buna ziua !! De câteva luni nu mai am erecția cum era înainte și mă termin mult mai repede , ce sfat sau tratament îmi recomandați?

Disfunctii sexuale masculine Abces dentar Absenta cristalinului Actinomicoza
+1
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator11539754597 cu 5 ani in urma.

Ejacularea este mult mai rapida , mă termin după circa 5 minute

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/disfunctia-erectila-raspunsuri-la-intrebari-frecvente_688