Buna Seara

Disfunctii sexuale masculine

Postata de clausbg cu 10 ani in urma.

Nu imi pot decalota penisul.Cand este in erectie il pot decalota foarte putin,iar cand nu este in erectie il pot decalota putin mai mult.(ma strange "pielea").Nu cred ca am fimoza,nu ma doare absolut nimic si nu am nici o problema la urinare.singura problema este acea piele si Sunt inca virgin.
Astept raspuns.Multumesc.

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 10 ani

Nu ti s-a rupt "ata" penisului inca, daca zici ca esti virgin.La unii se rupe din greseala fara contact sexual, dar de ce cele mai multe ori se rupe la primul contact.Deci nu e o problema, nu incerca sa o rupi singur pt ca o sa curga sange si poate sa se infecteze daca nu ai grija.Mai bine fa-ti o prietena si ai scapat de pielea aia.Mult succes!

clausbg

acum 10 ani

multumesc!!!!