Buna baieti!

Disfunctii sexuale masculine

Postata de By cu 11 ani in urma.

am si eu o problema. Sunt femeie si am probleme cu partenerul din cauza ejacularii precoce. i-am spus ca sunt putin cam nemultumita din cauza asta si ca nu ar fi rau daca am incerca impreuna sa gasim o solutie, dar de cate ori incerc sa intervin asupra acestei probleme el schimba subiectul, sau imi zice ca el nu stie din ce cauza i se intampla asta si nu imi mai ramane nimic de spus. pur si simplu nu mai stiu cum sa i spun sa ia in serios problema asta. m-am gandit ca poate daca i spun eu de lucrul asta poate isi simte orgoliul ranit? nu stiu, imi e greu sa i inteleg pe barbati...
chiar am nevoie de un sfat in legatura cu acest subiect. Va multumesc anticipat!
P. S. nu m-am certat niciodata cu el din cauza asta.

Raspunsuri (4)

orient rituel

acum 11 ani

buna Bianca. inainte de putea sa iti dau un sfat, as dori sa te intreb de cand aveti aceasta problema? asa l-ai cunoscut sau a aparut pe parcurs problema. este f imp de stiut pentru a putea sa cautam cauza.

orient rituel

acum 11 ani

buna Bianca. inainte de putea sa iti dau un sfat, as dori sa te intreb de cand aveti aceasta problema? asa l-ai cunoscut sau a aparut pe parcurs problema. este f imp de stiut pentru a putea sa cautam cauza.

orient rituel

acum 11 ani

buna Bianca. inainte de a putea sa iti dau un sfat, as dori sa te intreb de cand aveti aceasta problema? asa l-ai cunoscut sau a aparut pe parcurs problema. este f imp de stiut pentru a putea sa cautam cauza.

By

acum 11 ani

aceasta problema o are de cand l-am cunoscut, dar nu am luat in seama pe moment pt ca m-am gandit ca este o chestie de moment pt ca are o noua partenera si in afara de asta nu puteam sa i spun chiar de la inceput.