buna...am nevoie de un sfat

Disfunctii sexuale masculine

Postata de goranel cu 10 ani in urma.

buna ziua....weekendul acesta am fost plecat cu prietena mea intrun mini concediu....primele2 zile au fost fff bune din punct de vedere sexual insa a treia zii am facuto dimineatza la amiaz si seara de 2 ori......seara am vrut sa o mai fac odata si nu am mai putut tine erect penisul cand am incercat sa il introduc in vagin......dimineatza a fost la fel......nu puteti sa imi ziceti ce se intampla?sau care pot fi cauzele?

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 10 ani

Pai la cat de mult ai facut eu cred ca numai poate.Eu zic sa astepti vreo 5 zile si vezi daca isi revine.Ai facut-o intr-o zi de 4 ori si 2 zile inainte, iti dai seama ca a obosit.Mai abtinete si ai sa vezi ca isi revine.