Bună Seara, E Normal Sa Ejaculezi Dar Sa Nu Simti Ca O Faci?

Disfunctii sexuale masculine Tulburari sexuale Disfunctie erectila

Postata de Utilizator21604887945 cu 3 ani in urma.

In urma cu o seara, iubitul meu, in timpul actului sexual, si-a extras penisul din mine deoarece a simtit un lichid inauntru, crezând că eu sunt cea care s-a terminat, însă, contactul sexual abia incepuse. Era un lichid transparent, mirosul acestuia era aproape cel al spermei dar el nu a simţit că s-ar fi terminat. Am continuat sexul după episodul asta si ejucularea normală a avut loc însă nu ne putem explica ce s-a intamplat la inceput. Este posibil să se fi terminat si sa nu fii simtit absolut nimic? sau am eu vreo problema?

Raspunsuri (1)

Calin1987

acum 3 ani

Nu este normal