Boala Peyronie

Disfunctii sexuale masculine Boala Peyronie

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

De 6 luni am boala Peironi. Pe zi ce trece cicatricea fibroasa devine tot mai mare. Sensibilitate la atingerea umflaturii.
Va rog frumos sa-mi dati un sfat ce trebuie sa fac in asfel de cazuri.
Multumesc frumos.
e-mail [email protected]

Raspunsuri (2)

Ionut Florinel

acum 15 ani

Mergi urgent la urolog. Procesul fibros va avansa in timp, dar penisul poate fi reconstruit si indreptat.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

ma intereseaza sa stiu cat costa o tableta de logest.posibil sa-mi raspundeti pana diseara? va multumesc