Azoospermie

Disfunctii sexuale masculine

Postata de 1ul1a cu 12 ani in urma.

Buna tuturor!Ma alatur celor care se confrunta cu aceasta problema.Sotul meu a fost diagnosticat cu azoospermie.A fost groaznic pentru noi,deoarece ne doream atat de mult un copil care sa dea sens vietii noastre,sa ne coloreze viata.Nu ne ramasese decat sa fim optimisti si sa gasim o rezolvare la problema noastra.La indrumarea unei prietene am incercat un tratament din ingrediente naturale.Pe atunci l-am cumparat din Italia,deoarece nu se gasea in Romania.Nu ne asteptam sa vedem rezultate,insa am ramas insarcinata,iar acum ne bucuram de bebelusul nostru cel voinic si sanatos.

Raspunsuri (4)

sorin

acum 12 ani

si tratamentul..........?care este?

tania

acum 10 ani

ce remedii naturaliste a urmat sotul tau .....ne confruntam si noi cu aceeasi problema ?

florin

acum 10 ani

ce tratament cum se numeste

sorin

acum 10 ani

cum se numeste tratamentul?