astept un raspuns urgent!

Disfunctii sexuale masculine

Postata de boboc13 cu 11 ani in urma.

Buna seara .
am 19 ani si in urma cu doua săptămâni dupa urinare am scuturat penisul sa ma asigur ca nu ramane urina si la scuturare a iesit sânge putin mai voluminos de grosimea spermei amestecat cu urina , nu am băgat in seama si de atunci când fac sex primul numar am o ejaculare puternica la urmatoarele deja nu mai sare si cand ma masturbez iese cantitatea de sperma ca inainte dar puterea de ejaculare foarte sp***a in cat nu sare la distanță mai mare de 5cm..... ma poate ajuta cineva va rog

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum o luna

Buna ziua,

Se pare ca ar putea fi o problema legata de tractul urinar sau de prostata. Exista posibilitatea unei infectii sau traume. Sangerea poate fi cauzata de o problema la nivel renal sau pot fi prezente probleme de coagulare. Scaderea puterii de ejaculare poate fi cauzata de o serie de probleme, de la afectiunile de prostata pana la problemele neurologice.

Faptul ca sangele a iesit cu urina, insa, sugereaza ca problema poate fi mai mult legata de tractul urinar sau de prostata. Este foarte important sa mergeti la un medic pentru o evaluare.

Retineti ca informatiile pe care le-am oferit sunt generale si nu inlocuiesc sfatul medicului.

Este important sa consultati un medic in legatura cu situatia specifica si sa urmati recomandarile acestuia: www.clickmed.ro/medic/urologie

Articole recomandate:
sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/de-ce-apare-sange-in-urinai_19758
sfatulmedicului.ro/Afectiunile-prostatei/prostata-si-problemele-ei_615
sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/ejacularea-prematura-intarziata-retrograda-anejacularea_736